BİLGİLERİNİZİ UNUTTUNUZ MU?

HESAP OLUŞTUR

CHRİSTİAN DİOR – DİOR SOREAL/L P7RZJ

® Orijinal Lisanslı Ürün

Açıklama

Yarım asırdan fazla bir süredir mükemmellik ve zarafetin simgesi olan Christian Dior kendine özgü tasarımları ile modaya öncülük etmektedir. Kendine güvenen bakışların karakterini taşıyan Dior güneş gözlükleri, koleksiyonların yaratıcılığını taşır ve tercih edilir. Dior güneş koleksiyonu geçmişi ve fütüristik öneriler arasında mükemmel bir eşleşmedir. Koleksiyon, moda mimari çizgiler ve yaratıcılık ile büyüleyici bir hal almıştır.

Dior –Soreal Güneş Gözlüğü, kadınlar için özenle hazırlanmış en yeni Dior koleksiyonunun bir parçasıdır. Bu zarif çağdaş koleksiyon son trendleri yansıtan Dior Diorizon özellikle yuvarlak, oval ve kare yüzler için mükemmel bir seçenek haline getiriyor.

Çerçeve için kullanılan malzeme hafif plastiktir ve olağanüstü güvenilirlik ve dayanıklılık sağlar. Lensler, zararlı UV ışınlarının % 100’ünü engelleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Ürünlerimiz 2 yıl distribütör garantilidir. Gözlüklerimiz orijinal kılıfı, kutusu, silme bezi, faturası ve adınıza düzenlenmiş garanti belgesi ile gönderilmektedir.

İade gönderimlerinde ürünün faturası, garanti kartı, kitapçığı, silme bezi, sap koruyucusu ve diğer tüm aksesuarlarının eksiksiz ve hasarsız olması gerekmektedir. Eksik ve hasarlı gönderilen ürünler iade alınmayacaktır.

Ek bilgi

Cam Özelliği

UV 400

Cam Rengi

Mavi

Cam Tipi

Ayna, Düz

Çerçeve Malzemesi

Kemik, Metal

Çerçeve Rengi

Gümüş

Çerçeve Tipi

Cat Eye

Cinsiyet

Bayan

Marka

Christian Dior

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“CHRİSTİAN DİOR – DİOR SOREAL/L P7RZJ” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI ÇIK